“Відкритий бюджет” може скоро з’явитись на сайтах шкіл Вінниці
6 Березень

“Відкритий бюджет” може скоро з’явитись на сайтах шкіл Вінниці

Представники громадськості зустрілись з директорами шкіл м. Вінниці щодо впровадження на сайтах всіх закладів програмного забезпечення Платформи «Відкритий бюджет».
5 березня на запрошення директора Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксани Василівни Яценко та заступниці директора департаменту освіти з економічних питань Наталії Володимирівни Мазур, представники ГО «Центр громадської активності «Результат» презентували Платформу «Відкритий бюджет» для підвищення прозорості використання бюджетних коштів, яку розробила ГО «Центр «Ейдос».

28768161_10155282092847011_433120644_o
Програмне забезпечення дозволяє розмістити на будь-якому сайті інформацію про транзакції розпорядників бюджетних коштів. Також, дана Платформа дозволить бюджетним установам безкоштовно створювати інтерактивні інструменти взаємодії з жителями та розміщувати їх на власних сайтах, публікувати в інтерактивному вигляді на Google-мапі бюджет розвитку громади (пооб’єктні переліки, титульні списики, ремонти, капітальні будівництва, об’єкти озеленення території, закупівлі обладнання).
Директори шкіл попередньо схвалили розміщення даної Платформи і на їхню думку – це дасть можливість зменшити кількість запитів від батьків щодо детального використання бюджетних коштів школами міста.
Наприкінці зустрічі було роздано деталізовану інструкцію щодо механізму роботи Платформи «Відкритий бюджет» на сайті кожної школи, яка для впровадження займе не більше 5 хвилин.
Та в найближчий час, ми дізнаємось , чи стануть все таки вінницькі школи більш прозорим.

Публікація підготовлена та здійснена в рамках проекту «Прозорі комунальні підприємства», що виконується Центром Ейдос за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Зміст публікації не відображає офіційної позиції Королівства Нідерландів.