27 Квітень

Щасливе число 7 для “Відкритого Бюджету”!

7 садочків + 7 шкіл = 14 освітніх закладів запровадили додаток Paywatch на своїх сайтах.
На початку весни завдяки потужній співпраці ГО «Центр громадської активності «Результат» та Департаменту освіти Вінницької міської ради було запроваджено майже в 40 навчальних закладах, а саме більш ніж 20 ДНЗ та більш ніж 15 шкіл Вінниці оприлюднити інформацію про надходження та використання як бюджетних. Це стало гарним прикладом для інших державних установ.

Нагадуємо, що додаток Paywatch розроблено Центром «Ейдос» і саме він дає можливість побачити усі витрати з бюджету закладу.

paywatc

Впродовж квітня, завдяки продуктивній співпраці та конструктивному діалогу, встановили додаток на своїх сайтах в розділі «Прозорість та інформаційна відкритість закладу» ще 7 ДНЗ, а саме: 18, 25, 43, 50, 52, 77 та 19 та 7 шкіл: 5, 9, 12, 17, 20, 31 та 33.

Нагадуємо, що дана система доступна для всіх бюджетних установ, які швидко та просто можуть розмістити у себе на сайті даний додаток та надати своїм користувачам повну інформацію про транзакції закладу. Деталі за посиланням: https://openbudget.in.ua.

Публікація підготовлена та здійснена в рамках проекту «Прозорі комунальні підприємства», що виконується Центром Ейдос за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Зміст публікації не відображає офіційної позиції Королівства Нідерландів.