Буклети кампанії «Вимагаємо звіту» вже у Вінниці
5 Вересень

Буклети кампанії «Вимагаємо звіту» вже у Вінниці

ГО «Центр громадської активності «Результат», який є учасником громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», продовжує реалізовувати у Вінниці кампанію «Вимагаємо звіту». Метою кампанії у Вінниці є заклик до депутатів Вінницької міської ради проінформувати мешканців про результати їх діяльності за 5-ть років каденції. Адже з 54 депутатів міської ради за свою діяльність у 2018 році прозвітували 32 депутата, за 2019 рік – лише 22, що є неприпустимим показником і прямим невиконання Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», в якому чітко зазначено, що депутати місцевої ради повинні звітувати перед виборцями про свою діяльність не рідше одного разу на рік.

В рамках кампанії кожен мешканець може ознайомитись з інформаційними буклетами, де вказано повноваження депутатів місцевих рад, що таке звіт депутата, в якій формі і коли його треба подавати, хто з депутатів міської ради вже прозвітував, а також QR-код з посиланням на форму, яку необхідно заповнити, щоб повідомити місцевих депутатів про свою зацікавленість у звіті депутата. Представники громадської ініціативи обіцяють вимоги громадян передати місцевим депутатам.

Буклети можна знайти в:

Вінницькій міській раді (вул. Соборна, 59, інформаційна стійка біля адміністратора);

Вінницькому обласному молодіжному центрі “Квадрат» (вул. Театральна, 15);

Адвокатському об’єднанні “ВІНПАРТНЕРС” (вул. Соборна, 72);

Вінницькому прес-клубі (вул. Соборна, 68);

Асоціації̈ ОСББ Вінниччини (вул. Пирогова , 4, 3 поверх ).

IMG_5030 IMG_4981 IMG_4980 IMG_4972 IMG_4964 118811256_635479177108534_1575483474561215599_n

Також буклети роздані головам правлінь ОСББ, які поширять їх серед мешканців на зборах та зроблять розсилку по групах в каналах для комунікації.

З електронною версією буклету можна ознайомитись на сайті громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад».

Приєднуйтесь та закличте депутатів прозвітувати про свою роботу!

 

Довідково: Кампанія “Вимагаємо звіту” є частиною більш широкої громадської кампанії “Атестація депутатів місцевих рад”, в рамках якої серед громадян також будуть поширювати інформацію про те, хто з місцевих депутатів відзвітував про свою діяльність за результатами 4-х років повноважень, а також якими є практики звітування депутатів міських рад 15-ти обласних центрів та міста Києва.