Буккроссинскьому руху на Вінничині – бути! 📚
1 Березень

Буккроссинскьому руху на Вінничині – бути! 📚

29 лютого 2016 р. в приміщенні Донецького національного університету (надалі ДонНУ), відбулася прес-конференція присвячена старту проекту «Культурна інтервенція або буккроссинг по-студентськи».
Мета проекту: Розбудова культурно-просвітницької сфери Донецького національного університету в м. Вінниця, шляхом створення літературного простору для студентів.
Заступник голови ГО Центр громадської активності «Результат» Тетяна Калугаряну, розпочала відкривши завісу проекту, насамперед, його тему, мету, імена організаторів та партнерів. Коротко розповіла словами правила користування Буккроссингом та механізм його дії. Відкрила секрети проведення літературного вечору.
Заступник голови правління ГО «Гармонія» Олена Чорнобривенко, розповіла, насамперед, про мету програми “Активні Громадяни” від Британської Ради, яка власне й дала можливість реалізувати “Буккроссинський рух”. ЇЇ мета – активізувати молодь до міжкультурного діалогу та соціального розвитку.
На прес-конференції адміністрацію ДонНУ представив Микола Васильович Удод, проректор з науково-педагогічної, виховної та соціальної роботи; кандидат юридичних наук, доцент. Микола Васильович подякував за те, що об’єктом проекту обрали саме ДонНУ. Підкреслив роль книг у житті молоді та й суспільства в цілому. Зазначив важливість того, що в університеті буде не тільки наукова бібліотека, а й куточки з художньою літературою. Закликав студентів правильно використовувати ресурси Буккроссинського руху.
Студентка ДонНУ, член ГО Центр громадської активності «Результат» Анастасія Коберська, закцентувала увагу на проблематиці проекту та результатах його реалізації. Зазначила той факт, що справжній Буккроссинг у Вінниці-це новація, та, що його впровадження організує студентське дозвілля, стимулюватиме до невтомного пошуку істини та моральної безкомпромісності. Виокремила Буккроссинг, як книгообіг, що давно став Європейським хобі та закликала усіх бажаючих долучатись до даного руху.
На заході студентство ДонНУ представляв в.о. голови Студенської Ради Олексій Чмир, який зосередив увагу на ключові моменти: процес та місце збирання книг, їх зберігання до наповнення шафок та запевнив, що студенти ДонНУ є ініціативними, активними та свідомими, що забезпечить результативність проекту.
Протягом прес-конференції учасники активно приймали участь у обговоренні проекту, пропонували власні ідеї, задавали влучні запитання. Захід пройшов досить успішно, за наявності студентів, журналістів ТБ, газет, радіо та прес-центру ДонНУ.

Захід організовано ГО Центр громадської активності «Результат»,ГО «Гармонія», Донецький національний університет, Медіа Корпорація «RІА» та Команда Мистецького фестивалю «Artgnosis», за підтримки Програми Британської Ради «Активні громадяни».

ZLPauzmaDZY

w69Wl9Ccero

m3m2k2ORluI

pZoJNg3KpkY

a4J1AXiqNQ4