29 Вересень

Барська міська рада впровадила модуль «Бюджет на мапі»

Завдяки продуктивній співпраці між Барською міською радою та представниками ГО «Центр громадської активності «Результат» було впроваджено ряд інновацій на офіційному сайті міської ради.

Цього літа Барським міським головою Артуром Анатолійовичем Цицюрським був підписаний Меморандум про співпрацю з Центром «Ейдос» щодо використання нових механізмів інформування громадян про свою діяльність. І сьогодні ми можемо говорити про те, що сторони виконали свої зобов’язання!

Тепер на сайті міської ради можна знайти інформацію про транзакції розпорядників бюджетних коштів завдяки додатку Paywatch. Запрацював і модуль «Бюджет на мапі».

1

Модуль «Бюджет на мапі» дає можливість отримати інформацію про проведення робіт по ремонту будинків та інфраструктури, капітальному будівництву, озелененню та закупівлі обладнання в соціально значимих об’єктах (лікарнях, школах, садочках), а саме дізнатись де проводяться, наприклад, ремонтні роботи, хто їх замовив та хто виконує, а також скільки це коштує, чи фігурує фірма-підрядник у судових справах та ін. Тому це зручний інструмент для тих, хто бажає моніторити якість проведення робіт та бути в курсі того, що відбувається у місті!

2

Зі своєї сторони представники ГО «Центр громадської активності «Результат» дякують Барському міському голові – Артуру Цицюрському та працівникам відділів Барської міської ради, які працювали над запровадженням цих нововведень, за відкритість до співпраці з громадськістю, конструктивний діалог та готовність впроваджувати інновації.

Публікація підготовлена та здійснена в рамках проекту «Прозорі комунальні підприємства», що виконується Центром Ейдос за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Зміст публікації не відображає офіційної позиції Королівства Нідерландів.